Керівництво

Адміністрація

Сесемко Костянтин Володимирович

Сесемко Костянтин Володимирович

Директор інституту

Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут (факультет «Міське будівництво», 1980 р.), Українську академію внутрішніх справ (правознавство, 1993 р.) кандидат юридичних наук, професор кафедри господарського та трудового права Інституту права імені князя Володимира Великого МАУП.

(044) 548-29-46 написати листа

Євтухова Тетяна Олександрівна

Євтухова Тетяна Олександрівна

Заступник директора з профорієнтаційної роботи Деснянського інституту МАУП

Кандидат технічних наук, доцент кафедри менеджменту та адміністрування ННІМЕФ. У 2000 р. закінчила Державний університет технології та дизайну. З 2000 р. сертифікований енергоаудитор Українського відділення Асоціації інженерів-енергетиків (AEE, США) з проведення тренінг-семінарів з енергоменеджменту. У 2009 р. та 2011 р. – курси підвищення кваліфікації в Науково-учбовому центрі прикладної інформатики НАН України, напрям підготовки «Інформатика та INTERNET-технології» і «Комп’ютерні методи та моделі економічного прогнозування». У 2016 р. отримала диплом кандидата технічних наук, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», тема дисертації: «Організаційно-технологічне управління ефективністю функціонування регіональних систем комунальної теплоенергетики».

(044) 548-29-46

Канцуренко Людмила Миколаївна

Канцуренко Людмила Миколаївна

Декан

Закінчила у 1983 р. факультет романо-германської філології Київського державного університету ім. Т. Шевченка. Викладач вищої категорії.

(044) 548-29-46 написати листа